Partnerid

Domus Kinnisvara klient tasub olla! 

Domus Kinnisvara konsultantide abil kodu ostnud inimestele teevad meie partnerid erandlikke eripakkumisi.

Meie kaudu ostes võidad rohkem!

Lisa salasõna ning uudista, millised soodustused sulle Domus Kinnisvara partnerite poolt osaks saavad! Salasõna eraldame vaid Domus Kinnisvara kaudu kodu ostnud klientidele.

Valhalla Living

Eesti disaini bränd Valhalla Living aitab loodusmotiividest koduaksessuaaridega disainida kodu põhjamaiseks paradiisiks. Disain looduse südamest inimese südamesse! Valhalla Living tootevalikust leiab põhjamaiste loodusmustritega kodutekstiile, puit- ja marmoraksessuaarid koju ja kööki, keraamikat, valgusteid, tapeete, sisustusfotosid ja palju uud põnevat. Lisaks igapäevaseks kasutamiseks naturaalsed aroomiküünlad, ruumiparfüümid ja seebid,mis toovad looduse lõhnad, päikesetõusu, mere ning metsa värskuse aroomiteraapiana sinu koju.

Radis Furniture

Mööblivõlurid sinu teenistuses! Kui armastad põhjamaiselt karget mööblit ja hoolid keskkonnast on meil aeg leivad ühte kappi panna.  

Radise disainivalikus on riiulid, kummutid, söögi-ja kirjutuslauad ning voodid, kõik valmistatud õlivahatatud või tammespooniga kasevineerist.

Floorin

Floorinist leiad keraamilised plaadid, värvid, dekoratiivvärvid ja põrandalahendused – et saaksid luua oma kodust kordumatu terviku.

Elav Tuli

Elav Tuli pakub igasse koju soojust ja silmailu. Biokaminad ei vaja põletamiseks korstent ja sobivad kasutamiseks kõikjal – korteris, eramajas, restoranis või koguni õues. Biokamin on keskkonnasõbralik toode, mis põleb elava tulega, kuid millest ei eraldu mürgiseid jääke.

StenCilit

StenCilit on suunatud inimestele, kellele meeldib koduremondis osaleda ja tee-ise projekte harrastada. Seinašabloonidega saab ise dekoreerida seinu, tehes seda šablooni, endale meelepärase värviga ning kasutades värvirulli. StenCilit teostab teenusena ka värvimistöid ning pakub lisaks värvikonsultatsiooni.

Sisustus+

Sisustuspluss OÜ- Ilu seinale ja aknale! Meie valikus on: kardinad, kardinakangad, mööblikangad, rulood, ribakardinad, plisseekardinad, kardinapuud ja tapeedid. Laias valikus aitavad orienteeruda oma ala armastavad asjatundjad.

Euronics

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Ostes kodu Domus Kinnisvara konsultandi kaudu, koostab Euronics teile kodutehnika pakkumise täislahenduse, mis vastab just sinu soovidele ja vajadustele. Täpsema info detailide kohta saad salasõna sisestamisel!