Müüa korter, 3 tuba - Kesk 19, Karlova, Tartu, Tartumaa

https://domuskinnisvara.ee/21660 Kopeeri link Jaga facebookis
Müüa hubane ja kõrgete lagedega valgusküllane 3-toaline korter hinnatud Karlova miljööväärtuslikus piirkonnas. Läheduses on olemas kõik vajalik - Tartu Forseliuse Gümnaasium, Karoliine lasteaed ning mitmed toidukauplused.

Korter asub eestiaegses püstpalk elamus. Korterelamu on rekonstrueeritud 2007.aastal ning mõned aastad tagasi soojustati hoone vundament. Kinnistu hoov on turvaliselt suletav.
Õuealal asuvad väike muruplats koos kiige ja liivakastiga, parkimisplats ning puukuurid.

Korter ise on samuti renoveeritud 2007.aastal ning on heas seisukorras. Korterit iseloomustavad hea planeering, kõrged laed ning avarus. Korteri keskseks ruumiks on avar ja valgusküllane elutuba. Magamistoad asuvad eraldi.

Korteri aknad on puitraamides kahekordse pakettklaasiga. Eluruumide põrandatel on naturaalne tammepuidust parkett. Korter müüakse koos sisustusega.

Korterit kütavad ökonoomsed elektriõliradiaatorid ja õhksoojuspump. Korteris on kõrgefektiivne õhksoojuspump Mitsubishi Electric, mis on loodud põhjamaisele kliimale ja töötab ka madalatel välistemperatuuridel. Esikus ja pesemisruumis on elektripõrandaküte. Soe vesi elektriboileriga. Olemas valvesüsteem.

Korteri kasutuses hoovis asuv puukuur ning üks parkimiskoht (notariaalne kasutuskord).

Elamus tegutseb aktiivne korteriühistu.


Domus Kinnisvara premeerib Sind kinnisvaraturu elavdamise eest! Saatke meile vihje oma tuttava kohta, kellel võib olla kinnisvara müügisoov. Me võtame temaga ühendust ning aitame selle müügisoovi ellu viia. Tulemusliku tehingu korral premeerime Sind meile saadetud vihje eest.
Loe veel

109 900 € Broneeritud

1 469.3 € / m2 kuni 23.04.2018
Seisukord:
Renoveeritud
Tubade arv:
3
Üldpind:
74.8 m2
Korrus:
1 / 3
Ehitusaeg:
1926
Elutube:
1
Magamistube:
2
Pliit:
Elektriline
Küte:
Elektriküte
Elektriline põrandaküte
Ehitise materjal:
Palk
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Parkimiskohti:
1
Rohkem omadusi
Lisaandmed:
suletud trepikoda, signalisatsioon, dušš, boiler, mööbel, televiisor, külmkapp, elekter, kinnine hoov, uus elektrijuhtmestik
Asukoht:

Võta ühendust