Viljo Pettinen

Kutseline maakler / Konsultant

Unistusi tuleb järgida ja seetõttu jõudsin hea sõbra soovitusel 2014 aasta sügisel Domus Kinnisvarasse. Kinnisvara valdkonnas olen iseseisvalt juba mitu aastat tegutsenud ja rõõm on seda veel suurema mahuliselt jätkata. Fotoala spetsialistina võin kinnitada, et esmase hea mulje teie majast, üüripinnast või korterist annavad suurepärased pildid. Nende saamiseks on oluline ka ettevalmistus ja selles osas saan kindlasti aidata.

Olen läbinud mitmeid kinnisvaraalaseid koolitusi ning saanud hindamatut infot Eestis tegutsevatelt kinnisvarainvestoritelt ja ehitajatelt. Aastate tagune korteriühistu esimehe amet andis hea kogemuse korteriühistu toimimisest, probleemidest, muredest ja rõõmudest. Olen kindel, et igale probleemile on olemas lahendus, küsimus on ainult ajas ja pealehakkamises.

Suhtlen lisaks ka inglise, soome ja vene keeles. Puhkuse ajal meeldib lumelauaga sõita ja sukeldumas käia. Tööst vaba aeg kulub sportimisele, mootorrattasõidule, bowlingule, golfile ja lugemisele.

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 58041

Kutsetunnistus: KKM 181149

Domus Kinnisvara kuu maakler - juuli 2017

Loe pikemalt

Soovitused

Jäin väga rahule.
Jaan K.


Viljo went above and beyond. On lühidalt kokkuvõte :) Ehk, kõik sujus hästi, Viljo aitas asjadega millega tavaliselt maaklerid oleks ilmselt käega löönud.

Jakko V.

Saada mulle kiri