Ülle Allika

Konsultant

Liitusin Domus Kinnisvara meeskonnaga 2015. aasta sügisel, alustades tööd Domus Kinnisvara Pärnu kontoris.

Miks olla maakler? Üha enam avastan, et see töö pakub mulle huvitavaid väljakutseid ja võimalust aidata inimestel leida endale uut kodu. Minu töö on mulle hobi ja ma naudin seda.

Mida enam kasutan mulle antud võimalusi, et kogeda kõike mida maakleri töö mulle pakub, seda enam ma arenen.

Eesmärgiks olen seadnud saada oma eriala hinnatud asjatundjaks.

Pean ennast avatud inimeseks, kellega on lihtne suhelda, hindan väga inimestes usaldusväärsust ja sõprust.

Iga uus klient on minu jaoks teretulnud väljakutse, võta julgesti ühendust!

Loe pikemalt

Soovitused

Soovin edasi anda tänud suurepärase töö eest maakler Ülle Allikale!

Tegemist oli äärmiselt keerulise ja suurte piirangutega kinnisvara müügiga Pärnu maakonnas ja kui mitu maaklerit ei soovinud tegeleda komplitseeritud muinsuskaitseobjekti müügiga või tundus asukoht liiga kaugel, et objekti võimalikele ostjatele näitamas käia, siis Ülle Allika tegi ära uskumatult hea ja kiire töö.
Minu varasem koostööpartner soovitas Ülle Allikat kui ühte parimat Pärnu piirkonna maaklerit peale seda, kui olin palunud nõu, kuidas toimida, kui tegu on keeruka objektiga ja enamus maaklereid ei soovi isegi suure tasu eest asjaga tegeleda. Ülle oli väga sõbralik ja abivalmis ning tegi ära ka notariaalse lepingu ettevalmistustööd mahus, mida tavaliselt maaklerid ette ei võta.

Loodan, et Ülle töö leiab väärilise tunnustuse ka teie peakorteri ja juhtkonna poolt!

Merri
Olen kogu südamest tänulik Maakler Ülle Allikale ja Domus Kinnisvarale äärmiselt meeldiva ja positiivse koostöö eest. Just tänu Ülle heale ja kiirele tööle täitus meie ammune unistus! See oli tõeline jõulukink! Sellel on hindamatu väärtus!
Olime pidevas ühenduses meili ja telefoni teel ja saime oma küsimustele alati ammendavad vastused. Tagasiside oli vahel kiirem, kui meie küsidagi jõudsime.
Kasutan ise ja soovitan kindlasti oma sõpradele maakler Ülle abi oma kinnisvara tehingute tegemisel.

Veelkord suured ja südamlikud tänud!

Sirja K.
Mulle väga meeldis Ülle tempokas ja professionaalne asjade ajamise viis. Ta oli väga fokusseeritud tehingu lõpuni viimise osas ja oli igati abivalmis minu kui natuke kahtleva ostja küsimustega tegelema. Tehing saigi eduka lõpuni viidud 5.02.2014
Olen Üllega ka varasemalt kokku puutunud seoses praeguseks küll (minust olenevatel põhjustel) läbi viimata müügitehinguga ning seetõttu julgen väita, et Ülle on alati 101% kohal kliendiga suheldes. Pole kordagi olnud tunnet, et ta fookus hajuks. Mulle selline suhtumine väga meeldib.

Malle M.

Saada mulle kiri