Sirli Loik

Kutseline maakler/ Konsultant

Domus Kinnisvara toreda seltskonnaga liitusin 2015 aastal.

Pea 15 aastane müügitöö kogemus erinevates valdkondades on mind kujundanud heaks suhtlejaks peaaegu kõigi inimtüüpidega. Oluline on mõista teise vajadusi ning soove ja siis talle parimaid lahendusi pakkuda.

Ise arvan, et minu suurimaks trumbiks on sihikindlus. Minule on iga kliendi soov omaette eesmärk ja tema rahulolu suurim võit. Oluline ka on, et klient ise võtaks mind ja minu tööd tõsiselt ja koos olemegi võitmatud. Olen inimene kes hindab ausust. Tahan selline ise olla ja ootan sama ka vastu.

Alates 2018. aasta märtsist olen kutseline maakler, kes on läbinud koolitused Eesti seadusandluse ja tsiviilseadustiku üldosaseaduse, võlaõiguseseaduse, asjaõigus ja eluasemeseaduse, uue korteriomandi- ja korteriühistu seaduse, planeerimisõiguse , pärimisseaduse ja perekonnaseaduse kohta.

Läbitud on ka kinnisvaraturu ja selle analüüsimise koolitus, kinnisasja kitsenduste koolitus ning kinnisvaravahenduse ja sellega seotud standardite koolitus.

Kinnisvaraga tehing on üldiselt inimese elus väga oluline ja vastutusrikas sündmus ja selles sektoris liiguvad suured rahad. Seega peab väga hoolikalt müügitegevusi läbi mõtlema ja planeerima ning oluline on ka dokumentatsioon ja selle korrektsus. Olen teile selles kõiges just parim abiline Saaremaal.

Loe pikemalt

Soovitused

Suur aitäh, Sirli. Sinu tööga olen väga rahul.

Juurate T.
Soovin kiita teie töötajat, maaklerit Sirli Loiku, kes on tubli, töökas, kohusetundlik, abivalmis ja hakkaja. Olen väga rahul Sirli tööga.

Päikest
Heasoovlik kleint
Olen Sirli tööga väga rahul, kuna ta tegi minu jaoks tüütu ettevõtmise väga meeldivaks ja lihtsaks. Ta oli vastutulelik nii kohtumiste kui igasuguse asjaajamise suhtes, samuti vastas kiirelt kõigile (isegi veidi tobedatele) küsimustele, mis mul tekkisid. Kasutan kindlasti tema teenuseid ka edaspidi kui tekib vajadus kinnisvara müügi või ostuga tegeleda.

Kõike head,
Marju L.
Kliendi rahulolu uuringuks pean tõdema, et olen meeldivalt üllatunud nii kiiruse kui ka vastutulelikuses. Pole lihtne osta hoonet millel puuduvad nii dokumentatsioon kui ka projekt. Aga siiski me saime koostöös asjadele lahenduse!
Olen eelnevalt kokku puutunud kinnisvaramaakleritega aga siiani on nad jätnud kõrgi ja suht vastiku mulje.

Tänulik ostja
Roland N.
Sirli on esimesest kohtumisest/kõnest peale nagu oma inimene, keda võid usaldada ja kelle peale saad kindel olla. Kogu ostu-müügi protsess kulgeb koos temaga toetavas, igati abivalmis ja turvalises õhkkonnas. Soovitan kindlasti koos temaga "luurele minna", sest Sirli juba suudab härjal sarvist haarata!
Kristi Š.
Sirliga koostöö oli meil edukas ja soovitan Sirlit oma tuttavatele kindlasti kuna mulle meeldis tema avatus.
Mihkel K.
Soovitan Sirlit oma tuttavatele kindlasti kuna mulle meeldis tema professionaalsus ja abivalmidus ja vastutulelikkus. Kõik küsimused said alati vastuse ja koostöö sujus suurepäraselt!
Annika P
Suvel oli mul kavas oma Kuressaare suvitus korteri ӓra müüa. Kartsin ette, et ostja leidmine kindlasti võtab tükk aega ja tekitab palju muresid ja stressi! Nii siis esmaspӓeva hommiku astusin Domus kinnisvara kontorisse ja rӓӓkisin maakler Sirli Loiguga. Jӓrgmine pӓev ta tuli korterit vaatama ja soovitas müügihinda, mõõtis ja pildistas. Vormistas asjaliku informatiivse kuulutuse ilusate piltidega ja koheselt tekkitas palju huvilisi. Nӓdala möödudes oli meil kindel ostja olemas ja broneerimiseleping tehtud. Sirli pani paika sobiva notariaja, tuli kaasa müügileping allkirjastamisele ja võtmete üleandmisele. Asi tehtud! ja kõik nii kiirelt ilma mureta ja stressita – tӓnu Sirlile – hӓsti tehtud!
Ingrid E. W.

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri