Siim Aro

Nooremkonsultant

Liitusin Domus Kinnisvaraga üsna hiljuti, sest ma tundsin, et pean ennast uuesti leidma ning tegema midagi muud, mis mind kõnetaks rohkem – miski mis lõhuks rutiini.

Räägitud on alati, et elus on palju etappe, mis on suure emotsionaalse tähendusega ning ma leian, et kodu ostmine, müümine või selle välja üürimine on üks nendest etappidest.

Olles tööd teinud aastaid kokana ning töötanud erinevates köökides, sain ma aru, et mul on kõik ambitsioonid ning tunnused olemas, et teha tööd pigem kinnisvarakonsultandina. Mulle meeldib, et ma saan inimesi aidata suurte kui ka väikeste otsuste tegemisel ja pakkuda abikätt erinevates situatsioonides.

Loomult olen ma hästi energiline, positiivne, ambitsioonikas ning meeldiv persoon. Soovin ennast tunglevalt harida ja koolitada. Minu eesmärgiks on leida inimestele mitte lihtsalt elamu või korter vaid kodu. Koht, kus tekib tahtmatult kodu tunne.

“If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.” — Steve Jobs

Loe pikemalt

Saada mulle kiri