Sandra Metsa

Lõuna-Eesti regiooni juht / Kutseline maakler / Kutseline hindaja - EKMK aasta maakler 2017

Mind saab iseloomustada kui ettevõtlikku, kohusetundlikku ja ambitsioonikat inimest. Mulle meeldivad väljakutsed ning pidevalt ennast arendada osaledes pidevalt erinevatel koolitustel. Erialaselt olen lõpetanud Eesti Maaülikooli kinnisvara planeerimise magistriõppe. Kinnisvara valdkonnas alustasin tegutsemist 2007. aastal hindaja ja maakleri assistendina. Täna olen Domus Kinnisvara Lõuna-Eesti regiooni juht, kutseline maakler ja kutseline hindaja.

Väärtustan vastutustundlikku ja kvaliteetset kinnisvarateenust ning panustan oma aega Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja juhatuse töösse. 2017.aastal tunnustati mind EKMK Aasta Maakleri tiitliga. Usun, et riiklikult reguleeritud maakleriteenus tagab oluliselt parema maaklerite maine ja tagab ühtse teenuse osutamise kvaliteedi. Maakleri roll tänapäeva ühiskonnas on muutunud varasemaga ja näen, et kõige tähtsam on pakkuda klientidele lisaväärtust ning turvalist teenust.

Kuna ma pean ennast mingit viisi maailmaparandajaks, siis leian, et mind iseloomustab paremini just järgmine lause:

“Those who are crazy enough to think they can change the world usually do.”― Steve Jobs

Kinnisvaramaakleri kutsetunnistus: 144317

Hindaja kutsetunnistus: 131659

Maaklerite registri nr: KMR 74219

Loe pikemalt

Soovitused

We have bought through Domus Kinnisvara and it was an excellent experience. Sandra was the broker, always helpful and honest during the whole process. This gave us a lot of confidence to buy real estate as foreigners in Estonia.
Years later when we decided to sell the same property we contacted Sandra from Domus and again we had excellent services. She went way beyond the duties of a broker to ensure that all the parties had everything clearly agreed and the process was super smooth.
Real estate dealing is all based on trust, and we definitely recommend Sandra and Domus as trustworthy partners!

Rodrigo and Gláucia Z
Tänan Sandra Viilut professionaalse abi eest minu korteriostu probleemi lahendamisel, mis tekkis teises kinnisvarafirmas.Tänu ka Marge Tõnnisele.

Siiri S.
Sandra Viiluga koostöö oli kiire ja korralik. Alati sain asjalikud ja kiired vastused küsimustele või muredele.

Kadi
Novembri alguses alustasime elukaaslasega korteri otsinguid. Sai käidud erinevaid kinnisvarasid vaatamas, kuni leidsime kv.ee-st Pärna allee korterid. Sai kokkulepitud vaatamise aeg maakler Sandra Viiluga. Maakler oli väga koostööaldis ning leidsime kiiresti endale meelepärase korteri. Ka kõik edasine oli maakleri poolt hästi organiseeritud ning kõik toimus väga sujuvalt. Oleme nii ostuga kui ka Sandra tööga väga rahul.

Kristen
Tegin tööd Sandra Viiluga, kõik oli super algusest lõpuni! Soovitan!

Zanna P.
Ma tänan maakler Sandra Viilut, kes kohusetundlikult ja kannatlikult minu korterimüügiga tegeles, lisaks aitas otsida ka uut korterit. Suur tänu Sandrale vaikse, viisaka ja abivalmis suhtumise eest !

Malle L.
Jäin Domus Kinnisvara ja maakler Sandra Viilu tööga ning oma uue koduga väga rahule. Maakler oli väga asjalik ja igati abivalmis, pidas kokkulepetest kinni ja müüdava korteri kohta antud info vastas tõele ning oli adekvaatne. Korteriost oli väga meeldiv! Aitäh!

Ave A.
Kasutasin Domus Kinnisvara maakleri Sandra Viilu teenust 2013 aasta kevadel. Jäin igati rahule asjatundliku ja kiire tegutsemisega.

Ave K.
Sandraga koostöö oli suurepärane, kiire ja lihtne. Ei oleks uskunud, et kodu ostmine nii kiiresti ja lihtsalt võib minna.

Allar R.
Kiidan Domus Kinnisvara maaklerit Sandra Viilut. Sandra oli minu korteri müügiperioodil väga põhjalik ja korrektne. Olin alati hästi informeeritud korterist huvitunud inimestest ja nende soovidest ning arvamustest. Arvan, et meie koostöö sujus hästi. Aitäh!

Kristi K.
Tegin koostööd Domus Kinnisvara maakleri Sandra Viiluga korterimüügil. Tänan teda kiire ning korraliku töö eest, ei oleks iial arvanud, et korteri müük võib nii kiiresti aset leida! Sandra on väga professionaalne, abivalmis ning kohusetundlik. Kõik võimalikud küsimused/mured saavad alati kiire vastuse/lahenduse, uue kinnisvaraga seotud projekti puhul ei teki kõhklustki, kelle poole pöörduda. Tänan meeldiva koostöö eest!

Mari-Liis. L.
Tegin koostööd Teie kinnisvaramaakleri Sandra Metsa-ga oma kodu soetamiseks. Temaga oli väga meeldiv koostööd teha, sellise positiivse, meeldiva, mõistva inimesega. Temasuguseid võiks vaid rohkem olla. Pealegi, kui tehingud tehtud, tunneb ta ikka huvi, kas väikesed probleemid uues kodus ka lahenduse leidnud jms. Väga armas igal juhul, soovitan ka kindlasti teistele! Minu lugupidamine Sandrale siitpoolt veelkord!

Sven T.
Sandra, thanks so much for your help... your flexibility to meet my timeline and rebooking of notary times. Good working with you and your correctness. And well done the presentation of photos.

Michael W.
Tegime oma kodu soetamisel koostööd Domus Kinnisvara maakleri Sandra Metsaga. Väga vastutulelik, kiire reageerimisega, korrektne ja rõõmsameelne inimene. Kodu soetamine läks tänu temale nii kiiresti ja ladusalt, et ei saanud arugi, kui juba võtmed käes olid! :) Julgelt soovitan ka teistele ja tänud meeldiva koostöö eest!

Kerli L.
Suured tänud Domus Kinnisvarale ja Sandrale korteri ostmisel! Eriti maitses meile teie vein! Edukaid tehinguid edaspidiseks!

Katrin K.
Kasutasin korteri müümisel Domus Kinnisvara ja Sandra Metsa teenuseid. Jäin Sandra Metsa tööga väga rahule. Sandra hoidis mind kogu müügiprotsessi käigus igakülgselt asjadega kursis ja tegi mitmeid taustauuringuid, mis aitasid korterimüügile kaasa. Sandra teeb oma tööd väga professionaalselt.
Suur-suur tänu veel kord, Sandra, hea töö eest! Ja müügiprotsessi lõppetapp sujus koostöös Marge Tõnnisega väga hästi. Suur tänu teile mõlemale!

Anneli L-K.
Täname Sandra Metsat pühendunud ja asjatundliku abi eest meie vana kodu müümisel ja uue soetamisel. Soovitame Domus Kinnisvara büroo teenuseid ka teistele tulevastele klientidele.

Perekond Aarsalu
Mul on väga hea meel, et valisin oma Tartu korteri müügiks just koostöö Domus Kinnisvara maakleri Sandra Metsaga. Sandra on oma töös tähelepanelik, õpib tundma klienti ja tema vajadusi, oskab anda häid soovitusi ja tegutseb kiirelt ning paindlikult. Lisaks korteri kiirele ja edukale müügile tunnen, et sain lisaväärtusena igakülgse abi korteri puuduste kõrvaldamisel, kui ise olin Tartust eemal ning sõbraliku ja väga meeldiva koostöö! 10 punkti skaalal annan Sandra tööle 11 punkti!

Aivi R.

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri