Mai Sakk

Konsultant

On miski, mis ei kasva puu otsas, millest me ei loe koolis ja mida ei saa raha eest osta. - See on kunst näha elu läbi südame.

Väärtustan siirust ning vahetuid emotsioone, hoian au sees head huumorit ja pean lugu kõrgest teeninduskultuurist. Suhtun inimestesse alati siira huviga.

Minu püsimatu loomus ja elu on tutuvustanud mulle just selliseid valdkondi nii töö-, kui ka eraeluliselt hobide näol, kus puudub rutiin ning iga päev on nauditav!

Taskus on ka Transpordi- ja logistikainseneri diplom Tehnikakõrgkoolist, kuid kinnisvaravaldkond on nauditavam ning see valdkond on ka mulle loomuomasem.

Kodu ost või müük, üürile andmine või -võtmine on protsess, mis puudutab mingis eluetapis meid kõiki ning see peaks olema sujuv ja meeldiv kogemus.

Olen ka oma maja korteriühistu juhatuses, mis tagab hea ülevaate kinnisvara haldamise poolelt ning tagalateadmised toimimisfunktsioonide kohta.

Olen hingega asja juures ja alati abivalmis!

Kuu maakler - oktoober 2018

Loe pikemalt

Soovitused

Väga rahul, et leidsime enda korteri müügikonsultandiks just Mai, kes suhtus müüki väga professionaalselt ja detailselt. Lisaks korteri müügiks tehtud piltidele tegi väga ilusa ja sooja ülevaatliku video. See andis ka potensiaalsetele ostjatele väga hea ülevaate müüdavast korterist. Müük sujus väga kiiresti ja suhtlus ostja ning notariga oli sujuv ja konstruktiivne.
Suur aitäh Mai!

Elari
--

Mai aitas meid kogu ostuprotsessi vältel väga professionaalselt. Kõik teemad eelmise omaniku, panga, notari ja korteriühistuga sujusid kenasti.
Väga lahe oli ka ostujärgne suhtlemine, kus sai abi nii vana mööbli taaskasutusse andmisel kui ka arvete teemal.

Tore ja abivalmis konsultant!

Aigar, Tallinnast

--

Tahtsin avaldada kiitust ja tänu Maile.
Ma ei olnud kindlasti kõige lihtsam klient ja leidsin järjepidevalt uusi asju, mida küsida, ning Mai ei kõhelnud hetkeksi ja vastuse sain alati arusaadavalt ja mis kõige tähtsam, kiirelt!
Mai oli ka lisaks oma pädevusele soe ja meeldiv inimene, ning tema kaudu oli minu jaoks keerulise protsessi läbimine valutu ja meeldiv.

Aitäh Maile ja Teie büroole!
Jürgen

--

Saada mulle kiri