Kersti Luik

Kutseline maakler / Konsultant / Kutselise hindaja assistent

"Igasugune ettevõtmine sisaldab endas riski,

kuid see on märksa väiksem, kui tegevusetusest tulenev risk." - John F. Kennedy

Tööka Domus Kinnisvara tiimiga liitusin 2014. aastal ning kinnisvaraalased teadmised omandasin Eesti Maaülikoolis, kus 2017. aastal lõpetasin magistriõpingud kinnisvara planeerimise erialal (Cum Laude).

Mulle meeldib maakleritöö, kuna see nõuab pidevalt enese ületamist, suhtlemist ja ühise keele leidmist uute inimestega ning nende vajaduste ja ootuste väljaselgitamist, igapäevast arenemist ja õppimist. Töö on vaheldusrikas ning rutiini tekkimine võimatu.

Mulle meeldib kunst, sealhulgas maalimine ja fotograafia - see annab mulle oskuse leida igas objektis midagi erilist ja omapärast ning pildistamisel valida parimad vaatenurgad.

Olen kohusetundlik ning täpne ja teen asju südamega, sest mulle meeldivad rahulolevad ja õnnelikud kliendid.

Loe pikemalt

Soovitused

Soovin anda tagasisidet koostööle Kersti Luigega. Kersti aitas meil maha müüa garaaži ja 2-toalise korteri Veeriku linnaosas. Koostöö temaga sujus hästi - tundsime, et saime asjalikku nõu (näiteks, kas leppida madalama pakkumisega) ja professionaalset tuge (näiteks kvaliteetsed pildid). Kersti jättis meile juba esmakohtumisel väga hea mulje, ta loob usaldusväärse õhkkonna ning usume, et sama efekt on ka ostjatega.

Triinu N.
Kersti kohusetundlikkus ja töökus on parimad omadused, mida maaklerile omistada. Tänu sellele saime oma kinnisvara tehingutega kiirelt ühele poole.

Joel S.
Maakler Kersti Luik on sõbralik, huumori- ning rahumeelne inimene, kes andis mulle kui kliendile veendumustunde, et käsile võetud tehing on ausameelne ja igati õige valik. Esilekerkivatele (kohati ka veidratele) küsimustele vastas Kersti Luik head usku sisendavalt. Ta toetas mind hea sõnaga veidi hirmu tekitavas notaritehingus.Oma sisemise ja välimise kauniduse juures jäi Kersti Luik siiski tagasihoidlikuks ja mind kui klienti mitte mingil moel mõjutavaks. Olen rahul, et mulle sattus maakleriks just tema. Kui ma enne ei pööranud Domus kinnisvarale mitte mingit tähelepanu, (ometigi käin samas majas, Ilutares enda ilunatukest upitamas), siis nüüd märkan nurgapealset Domust ja mulle meenub rahulikult sujuv koostöö Teie asutuse alluva, Kersti Luigega (kõigele lisaks on tal veel ka ilus nimi...). Jaksu ning usku maaklerlusse soovides,

Sirje M.

Saada mulle kiri