Katrin Kuusma

Konsultant

Kui olin 6 a plikatirts, armastasin käia kohalikus leivalõhnalises külapoekeses müüjale abiks ja klõbistada arvelaual. Juba siis teadsin, et minu elukutse saab olema seotud müügiga. Selle veendumisega olen omandanud müüja elukutse, peale seda kõrghariduse esimeses astmes kaubandus-ökonoomika eriala ning pannud taskusse magistrikraadi ökonoomikas-ettevõtluses. Aastal 2018 astusin Tartu Ülikooli õigusteaduskonda, et paremini ja kiiremini orienteeruda sageli muutuvas seadusandluses.

Minu siht on olnud sirge ja selge - kõik lisaõpingud on suunatud inimpsühholoogiale, turundamisele ja lõpuks ka kinnisvara eripäradele. Müügi valdkonnas tegutsenud üle 10 aasta, millest kinnisvara alal aastast 2014. Tugev majanduslik haridus on heaks eelduseks ka kõige raskemate projektide mõistmisel ning turundamisel. Kiire kohanemisvõime aitab leida kontakti erinevate inimestega ning seeläbi edendada müüki. Usun, et eduka tehingu üheks väga tähtsaks võtmesõnaks on korralik eeltöö. Turundamisel annan endast parima, et just minu kliendi objekt teistest erineks ja silma torkaks sest hallist massist eristumine on üheks müügiperioodi lühendavaks faktoriks!

Lisaks tohutule uudishimule oma erialaste teadmiste suunas, proovin leida/säilitada eneses ka lapselikku loovust ja lootust! Mina usun kindlalt, et igale potile leidub kaas ja igale kinnisvara objektile ostja!

Olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige ning kuulun Lõuna-Eesti juhatusse. Tegutsen ka Eesti Bokseriühingu juhatuses ning korraldan erinevaid üritusi, et anda enda panus maailma paremaks muutmisel.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri