Kaili Tamm

Projektijuht / Konsultant

Räägitakse, et mingi idee ellu viimiseks ei ole õige viis seda vägisi teha vaid kõik asjad ja unistused tulevad ise õigel ajal ja õigel moel sinu ellu. Tuleb lasta ideel, unistusel küpseda ja selgineda. Mida täpsemalt oma unistusi visualiseerid, seda lähemale ta sulle jõuab. Pole olemas juhuseid, vaid need ongi sinu võimalused liikuda.

Küllap on millegi ehitamisega seonduv see minu õige asi ajada. Endale tunnistamata olin kaudselt sellega seotud juba 90.ndatest, kui läksin tol ajal veel Tallinna Pedagoogika Ülikoolina tuntud (nüüd Tallinna Ülikool) joonestamise ja kunstiõpetuse õpetajaks õppima. Tegime lihtsamaid hoonete perspektiive millimeetripaberile ning lahendasime sisekujundusülesandeid. Hiljem lisandusid õiguseriala õpingud.ja õppimiste kõrvalt töötamine kinnisvaramaaklerina. Edasi olen olnud ehitusettevõtetes kvaliteedijuhina, aidanud kaasa detailplaneeringute menetlemisprotsessis, olnud oma ettevõtmistega koostööpartner Tallinna Ehituskoolile ning läbi ja üle elanud mitmete kodude ja ärihoonete ehituse vundamendist võtmeteni.

Minu jaoks ongi minu elu üks teekond, üks suur projekt, mis koosneb paljudest erinevatest ülesannetest. Ja muidugi huvitavatest ja toredatest inimestest sellel teekonnal, kelleta on võimatu neid ülesandeid edukalt lahendada.

Mul on väga hea meel oma teekonda jätkata Domus Kinnisvaras ja juhtida projekte omal alal väga tugeva meeskonnaga.

Koostöös on edu võti ja nõnda jääb piisavalt aega täita oma isikliku elu teekonna unistusi- olla rohkem koos perega, reisida, teha sporti värskes õhus ja lugeda huvitavaid raamatuid.

Loe pikemalt

Minu viimased artiklid

Kas sinu kodu või sinu lähedase kodu on tuleohutu?
500 tuleohutut kodu

Saada mulle kiri