Jelena Anissimova

Kutseline maakler / Konsultant

Liitusin rõõmsameelse ja tööka Domus Kinnisvara kollektiiviga 2015.aasta kevadel. Omandasin hiljuti maastikuehituse eriala. Eelnev töökogemus nõudis vastutust, täpsust, oskust suhelda inimestega, aidata lahendada probleeme, korraldada müügitöö efektiivsust, laialdast kaubavalikut ning analüüsi tehtud tööst. Olen alati olnud positiivse ellu suhtumisega ja soovitan seda kõigile.

Hea müügitöö tulemusena olen saanud erinevaid tunnustusi ning olen aktiivselt osalenud paljudel koolitustel. Usun, et antud kogemused on vajalikud konsultandi igapäevatöös.

Konsultandina soovin teiega jagada oma kogemusi ja vastupidi - saada uut innustust ja inspiratsiooni huvitavate kinnisvaraobjektide omanikega suhtlemisel. Olen ainult ühe telefonikõne või kirjarea kaugusel!

Korralikult tehtud töö annab väga hea tulemuse!

Loe pikemalt

Soovitused

Soovin tänada Jelena Anisimova korrektse ja professionaalse töö eest.
Gennadi.
Soovin avaldada tänu Teie maaklerile Jelena Anissimova'le, kes aktiivselt tegeles minu maja müügiga Valgas, Võru tn. ja minu elukaaslase korteri müügiga Valgas, Kuperjanovi 70.
Jelena on väga hea suhtleja ja teeb head müügitööd, eriti Valgamaal.
Tänades
Karin T.
Aarne K.
Domus kinnisvaran tapaaminen oli ystävällinen ja asiallinen ja minut ohjattiin meeklari Jelena Anissimovan luokse. Ystävällinen palvelu alkoi välittömästi ja jo hetken kuluttua olimme tekemässä sopimusta asunnon myynnistä.
Sovimme jopa puolen vuoden sopimuksesta, mutta aikaa kului vain runsaat 10 päivää.
Jelena Anissimova osoitti ammattitaidon ja palvelualttiuden olevan samassa henkilössä. Se tapa jolla hän piti meihin yhteyttä koko prosessin ajan, voi onnistua vain ammattiinsa perehtyneeltä henkilöltä.
Toivoisin, että saisin useammin nauttia hänen palveluksistaan! Tämä asuntomyynti onnistui yli kaiken odotuksen - Kiitos Jelena ja varmasti koko tiimisi on samalainen tehopakkaus.

Ystävllisesti Kalevi R.
Kirjutan teile seoses oma kinnisvara müügiga Valga linnas.Tänan Domus Kinnisvara maaklerit Jelena Anissimovat, kelle hea töö tulemusel sain oma kinnivara väga kiiresti müüdud. Jelena oli väga abivalmis ja sõbralik. Julgen ka teistele tuttavatele ja sõpradele soovitada Domus Kinnivara teenuseid ja tublit ning aktiivset kinnivara maaklerit Jelena Animissovat.

Kõike head ja paremat soovides,
Monika
Jelena, suur tänu Teile abi eest korteriostul! Oleme Teile väga tänulikud ning soovitame Teid võimalusel alati. Soovime edu edaspidises töös!

Natalja
Soetasin maja kinnisvara Domus Kinnisvara Jelena Anissimova vahendusel. Väga super ja meeldiv maakler. Abivalmis samuti. Leiab alati lahendused probleemidele.Jäin väga rahule. Parimat maaklerit ei oleks osanud tahtagi. Ainult positiivsed muljed nii Domus Kinnisvarast kui ka eelnimetatud maaklerist.

Timo
Suurepärane professionaal!!! Kes peab kinni oma lubadustest ning tuleb vastu kliendi soovidele!!!
Olen väga rahul ja kindlasti ka soovitan teistele.

Serafima
Jäime maakleri teenustega ülimalt rahule, kõik laabus tõrgeteta ning suhtlus oli sujuv. Võimalusel kasutaksime ka järgmistel kordadel sama maaklerit ja kinnisvarabürood.

Verner
Meeldiv, professionaalne maakleriteenus.
Soovitan kõigile.

Piret
Mina, kui müüja, jäin täiesti rahule osutatud teenusega. Ostja on lõpuks leitud ja maja müügitehing vormistatud - igal ajal oli abi pakutud, eriti dokumentide vormistamisel, kõiki asju selgitatud.
Aitäh!

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri