Helen Järve

Konsultant

Domus Kinnisvara konsultandi töö ei ole mulle pelgalt väljakutse, vaid reaalne soov anda isiklik panus kinnisvara müügitöös ja ennast uuel ametil teostada.

Oman pikka töökogemust ametikohtadel, mis on andnud mulle hea suhtlemisoskuse, täpsuse ja korrektsuse. Olen töötanud suurte meeskondade osana ning neid ka iseseisvalt juhtinud. Suhtlen eesti ja inglise keeles ning hätta ei jää ka vene ja soome keelega.

Minu vaba aja sisutavad pere, raamatud ja sõbrad. Pean lugu heast huumorist ja elavast muusikast.

Parim võimalus ennustada oma tulevikku, on seda ise luua.

Loe pikemalt

Soovitused

Väga täpne ja korrektne inimene, kiiresti lahendas ära kõik mu küsimused.

Anna


Suur tänu koostöö eest! Helen oli abivalmis maakler, kes näitas meile korterit ja aitas selle ostmisel. Väga meeldiv, et inimene suhtub oma töösse ning klientidesse suure hingega. Kõik väga meeldis!

Tatjana


Helen Järve oli väga abivalmis ja tore. Aitas küsimusi lahendada ja saime koos tubasid mõõta, et oleks mugavam mööblit ja sisustust planeerida. Helenile annaksin enda poolt hindeks 5+! :)

Andres Z


Olen väga rahul. Iga infokild jõudis kiiresti minuni kas maili teel või telefonitsi. Meeldiv suhtlus. Sain müügi eest soovitud alghinna ja see oli tänu konsultandi heale tööle. Jõudu Helenile.

Ene


Sooviksin tänada kiire tehingu ja meeldiva kogemuse eest edasi anda tänusõnad teie maakler Helen Järvele.
Suvel otsustasime müüki panna korteri, millele kõik maaklerid pakkusid madalamat reaalset tehinguhinda. Helen oli optimistlik, selgitas kõik nüansid müügitehingu juures ilusti lahti, tegi veel ilusa video kuulutuse juurde ja leidis huvilise kuu ajaga. Ka tehingu juures oli mitmeid keerukaid hetki, kuid Helen lahendas need kiiresti ja professionaalselt.
Kõige huvitavam kogu selle asja juures oli see, et ta ise nimetas ennast algajaks, kuid temast õhkuv enesekindlus ja kogemus just inimlikul suhtlemisel jätsid teise mulje.
Soovitame kindlasti kõigile oma tuttavatele ja sõpradele tema poole pöörduda.

Heade soovidega
Indrek T

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri