Argo Allika

Nooremkonsultant

Maakleri töö on mulle alati huvi pakkunud ning 2018. aasta sügisel liitusin Domus Kinnisvara meeskonnaga. Domus Kinnisvaraga liitumisel sai otsustavaks just asjaolu, et ettevõttes tegutsevad oma ala professionaalid ning selles töötavad soojad ja abivalmid kolleegid.

Olen läbinud mitmeid kinnisvara alaseid koolitusi ning kogutud teadmisi kasutan suurima heameelega oma klientide abistamiseks. Naudin kinnisvaraga tegelemise juures just seda, et mul on võimalus suhelda erinevate inimestega ning lisaks sellele, et saan aidata neid kinnisvaratehingutes, on minul ka neilt alati väga palju õppida. Lisaks paelub mind maaklerina töötamise juures see, et töö on väljakutsuv ja üldse mitte üksluine.

Mind iseloomustavad olulisemad omadused on positiivne ellusuhtumine, sõbralikkus, usaldusväärsus ning sihikindlus. Oma elus püüan järgida Emilie Zola mõttetera: Ainus õnn elus on pidev edasipüüdlemine.

Vaba aja veedan meelsasti koos oma lähedastega. Lisaks leiab mind vabal ajal tihti jõusaalist, loodusest tervisesporti tegemast või hoopis mõnda huvitavat ja harivat raamatut lugemast.

Loe pikemalt

Soovitused

Tere! Kirjutan Teile, et tänada Argo Allikat. Tema kaudu sai minu hea tuttav üürikorteri Kaevu 35 Pärnusse. Suhtlemine, abivalmidus, probleemide lahendamine - kõik oli väga kiire ja kompetentne. Kokkuvõttes: ääretult meeldiv ja sõbralik. Suurimad tänud minu ja uue üürilise Viktori poolt!

Parimate soovidega Viive Jürisoo

Saada mulle kiri