Aimar Säälik

Nooremkonsultant

Huvipisiku kinnisvaraga seonduva vastu sain ilmselt oma emalt, kes alati kui mõnda maja või metsakinnistut üle vaatama läks, mind kaasa võttis ja rääkis, miks on oluline investeerida kinnisvarasse. Toona ei osanud ma arvata, et tulevikus just kinnisvaraga tegelen. Omandades hetkel Eesti Maaülikoolis bakalauruseastme erialast haridust, jõudsin Domus Kinnisvarasse 2017. aasta suvel, kui eesmärgiks oli läbida praktika antud erialal.

Domuses töötavad väga meeldivad ning oma tööd armastavad inimesed, kes innustavad mind veelgi rohkem antud erialaga tegelema. Sattusingi tagasi Domus Kinnisvarasse 2017.aasta detsembris, et püsivalt jääda ja igapäevaselt kinnisvaraga tegeleda.

Minu eesmärgiks on pakkuda kliendi soovidest ja huvidest lähtuvat teenindust, kus annan erialast nõu ning teen omalt poolt kõik, et Sinu müügiedule või unistuste kodu otsingutele kaasa aidata.

Töövälisel ajal tegelen erinevate spordialadega, õpin, loen raamatuid ning veedan aega lähedastega. Iseloomult olen sõbralik, aus ja usaldusväärne.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri