Elo Talvoja

Hindaja assistent

Kinnisvara valdkonna vastu olen pikemat aega huvi tundnud ning eelnevalt oma töödes ja tegemistes kokku puutunud. Sellest huvist lähtuvalt liitusin Domus Kinnisvaraga 2017 aasta kevadel.

Olen usaldusväärne, aus ja hea suhtleja. Mulle meeldib, kui saan inimestele abiks olla oma kodu või äripinna müügil ning uue otsingutel. Hea töö tulemusena saavutatud mõlemapoolne rõõm on alati motiveeriv ja rahuldust pakkuv. Selle nimel tasub pingutada.

Hariduselt olen kõrgharidusega arhitekt - urbanist. Eelnevalt olen töötanud erasektoris projekteerijana, projektijuhina ning arhitektina Tallinna Linnaplaneerimise Ametis. Kõik need ametid on olnud väga õpetlikud ja andnud head teadmised ja kogemused ehitustegevuse ja planeerimise protsessist. Mulle meeldib asjaajamine, inimestega suhtlemine ning erinevate keeruliste olukordade lahendamine ja selgitamine. Õigesti valitud strateegia viib alati tulemuseni.

Lisaks aitan klientidel taotleda ehitus- ja kasutuslubasid hoonetele, pidada läbirääkimisi ametnikega ning korraldada mõõdistustöid ja auditeid.

Minu hobideks on reisimine, fotograafia, kunst, film, teater, matkamine. Vanade majade renoveerimine on praktiliselt saanud endale elustiiliks.

Soovid mind endale abiks või küsida nõu, siis võta minuga ühendust ja leiame õiged lahendused!

Loe pikemalt

Soovitused

Väga tänan Elot kiire müügitöö ja asjaajamiste eest.

Kestutis

Saada mulle kiri