arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

KRUNDIMÜÜK TILA KÜLAS KOIDU UUSELAMUPIIRKONNAS

Kevad on käes, lumi sulab ja nüüd tuleb leida uue kodu ehitamiseks  just see kõige õigem krunt. Domus Kinnisvara pakub sel kevadel lisaks Märja kruntidele Koidu uuselamupiirkonnas paiknevaid Eeskoidu elamukrunte.  Eeskoidu elamukrundid asuvad täpsemalt Tartu maakonnas Tila külas.  Arendajaks on sarnaselt Märja uuselamurajoonile Piibeleht Arendus OÜ.

Eeskoidu elamukruntide detailplaneering on kehtestatud  elamurajooni Rähni, Rähni põik, Koidutähe ja Koidutähe põik tänavate vahelisele alale. Detailplaneering jaotab selle ala 10 erinevaks krundiks ja hinnad jäävad 15 000 kuni 25 000 EUR (7,50 – 8,66 EUR/m2). Käesoleval hetkel on kümnest kaks müüdud ning müümata krundid ootavad endale omanikke.

Eriliseks teeb antud juhul see, et detailplaneering lubab pooltel kruntidel kasutada põhihoone ehitamiseks freespalke. Seega inimestel, kel on olnud idee just selline kodu ehitada, kuid pole leidnud detailplaneeringuga krunti, millel see oleks lubatud, siis nüüd selleks võimalus olemas. Lisaks on ehitusõigus kohustusliku ehitusjoone osas üsnagi paindlik, kuna seda pole täpselt määratud.

Piirkond ise on atraktiivne ja kiiresti arenev. Väärtust lisab Tartu linna lähedus ja ca 1 km kaugusel asuv Kõrveküla alevik, kus on olemas nii lasteaed, Kõrveküla põhikool ja raamatukogu. Detailplaneeringust lähtuvalt on planeeritud maantee ja hoonestusala vahelisele alale kohustuslik kõrghaljastuse rajamine, mille eesmärk on leevendada Vana-Narva mnt liiklusest tulenevat müra. Eeskoidu elamkruntide kõrvale on maantee äärde rajatud kergliiklustee, mis on kindlasti positiivne faktor ja tõstab piirkonna väärtust tervisesportlaste silmis.

Elamukruntide täpsem müügiinfo asub siin.  Vaata ka Facebooki.

Lisainformatsiooni saad küsida meie maakleritelt: Sandra Viilu (5667 5713) ja Evelin Sokk (5333 1268)