Kaupo Mõttus

Kutseline maakler / ProjektijuhtOsakond: Tallinn

GSM: +372 5843 8822

Tel: +372 646 4035

kaupo.mottus [at] domuskinnisvara.ee

    

Saada mulle kiirkiri:

nimi

e-post

telefon

Palun sisesta vasakul olev kontrollkood paremale lahtrisse

Minu karjäär Domus Kinnisvaras algas sõbra soovitusest proovida kätt maakleri ametis. Võtsin nõu kuulda ning tänaseks võin öelda, et tegin õige otsuse. Ma olen loomult probleemide lahendaja. Kinnisvara vahendamisel müüjalt ostjale või ostjale sobiva objekti leidmine ongi pidev probleemküsimuste lahendamine, lahenduste otsimine ja leidmine nii, et kõik osapooled oleksid tulemusega maksimaalselt rahul. Et sellise väljakutsega igapäevaselt toime tulla on vaja enda vaim ja keha pidevalt vormis hoida ning teha kõik selleks, et ka vihmasajus naeratus ei kaoks.

Positiivse tulumuse saavutamiseks tuleb mulle kindlasti kasuks asjaolu, et olen avatud suhtleja, hindan kõrgelt ausust ja konkreetsust ning olen veendunud, et inimesd on suures osas head ja sõbralikud. Lisaks on minu tedmised ehitusvaldkonnas üsna tugevad. Olen aastaid elanud USA-s ning võõrsil viibitud aeg andis suurepärase kogemuse suhtlemisel erinevate kultuuride ja rahvuste esindajatega. Lisaks eesti ja vene keelele valdan heal suhtlustasandil inglise ja soome keelt.

Vaba aeg kuulub enamasti perekonnale, lisaks teen palju sporti ning olen aktiivne Kaitseliidu liige juba aastaid. Heast naljast ma ära ei ütle ja kui keegi nalja ei tee siis püüan ise vaimukas olla.