Mirje Kallaste

Regiooni juht / Kutseline hindaja / Kutseline maaklerOsakond: Pärnu

Osakond: Viljandi

GSM: +372 503 3745

Tel: +372 433 4411

mirje.kallaste [at] domuskinnisvara.ee

    

Saada mulle kiirkiri:

nimi

e-post

telefon

Palun sisesta vasakul olev kontrollkood paremale lahtrisse

Olen tegutsenud kinnisvara valdkonnas alates 1998. aastast. Kinnisvaravaldkond on olnud minu jaoks põnev ja mitmekülgsete väljakutsetega.
Omandasin Tartu Ülikoolis majandusteaduskonnas magistrikraadi ärijuhtimise (turundus) erialal. Pideva enesetäiendamise jaoks olen läbinud mitmeid kinnisvara-, müügi-, juriidika- ning juhtimisalaseid täienduskoolitusi.
Olen osalenud kinnisvaraalastes müügi- ja hindamisvaldkonna töörühmades, arendanud ettevõtetes maakler- ja hindamisteenuse kvaliteeti ning teinud üle-eestilisi matulundusmaade hindamise- ja müügikoolitusi. Samuti olen korraldanud maakondlikke kinnisvaraalaseid infopäevi ja erinevatele ettevõtetele kinnisvaraalaseid täiendkoolitusi.
Alates 2005 aastast olen Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige ning tegutsen aktiivselt ühingus revisjonikomisjonis ja kutsekomisjonis. Oman kutselise hindaja kutsetunnistust alates 2007 aastast.
Mulle meeldib Soome filosoofi Esa Saarise poolt väljaöeldu: „Oleks hullumeelsus loota homme paremat tulemust, tehes täna nii nagu alati”. Süvenedes selle lause tagamaadesse, sunnib see kriitilise pilguga üle vaatama oma tõekspidamisi, mõtteid ja tegusid ning neid korrigeerima. Muutused viivad edasi ja arendavad, kui me suhtume nendesse positiivselt.

Kõige olulisem asi elus on otsustada, mis on kõige olulisem. Kui midagi teed, tee sada protsenti ja hästi. Tee lustlikult ja nii, et ise tegemisest rõõmu tunned. Tee nii, et ka teistele sellest kasu on ning usu, selle kogemine on nii suur rõõm ning see annabki jõudu ja motovatsiooni jälle ja jälle uusi ettevõtmisi alustada ja häid tegusid teha.