Ingvar Allekand

Juhatuse liigeOsakond: Kaasa aitavad

GSM: +372 523 3423

Tel: +372 646 4035

ingvar.allekand [at] domuskinnisvara.ee

   

Saada mulle kiirkiri:

nimi

e-post

telefon

Palun sisesta vasakul olev kontrollkood paremale lahtrisse

Olen tegutsenud kinnisvara valdkonnas alates 1996. aastast. Minu töökogemus on väga mitmekülgne – traditsioonilisest maakleritööst kuni avaliku sektori kinnisvaraarenduste juhtimiseni või ehitusprobleemidest kuni erinevate juriidiliste- ja finantsskeemide koostamiseni. Eelkõige on kõik minu senised töökohad pakkunud pidevalt võimalusi ebastandardsete probleemide lahendamiseks ning uudsete ideede elluviimiseks, mida toetab väga mitmekülgne haridus ja ettevalmistus. Alates 2007 aastast olen juhtinud Domus Kinnisvara laienemist üle-Eestiliseks ettevõtteks ning viimastel aastatel ka Domuse rahvusvahelisi ettevõtmisi. Olen harjunud seadma pikaajalisi eesmärke ning neid alati saavutama.

Olen omandanud Tartu Ülikoolis klassikalise humanitaarhariduse ning õigusalase kõrghariduse Tallinnas. Lisaks ärijuhtimise (finantsjuhtimise) magistrikraadi Estonian Business School`ist. Alaline enesetäiendamine on olnud mulle normiks, mistõttu olen läbinud mitmeid täienduskoolitusi nii Eestis kui välismaal. Sealhulgas nii õigusalased, keskkonnaalased, ehitusalased, keele ja müügikoolitusi. Viimastel aastatel olen ise olnud koolitajaks ja loengupidajaks mitmetel erinevatel koolitustel, seminaridel ja konverentsidel.

Võin öelda, et olen ühest küljest sihikindel, pühendunud ja töökas ning teisalt sõbralik ja hea suhtleja. Kuigi usun alati endasse ja oma ettevõtmiste õnnestumisse, pean Domus Kinnisvaras tegutsemist oma parimaks kogemuseks just heade kolleegide ja suurepärase meeskonna tõttu.