Elo Talvoja

NooremmaaklerOsakond: Viljandi

GSM: +372 55 13 726

Tel: +372 433 4411

elo.talvoja [at] domuskinnisvara.ee

   

Saada mulle kiirkiri:

nimi

e-post

telefon

Palun sisesta vasakul olev kontrollkood paremale lahtrisse

Kinnisvara valdkonna vastu olen pikemat aega huvi tundnud ning olen eelnevalt oma töös kokkupuutunud. Sellest huvist lähtuvalt liitusin Domus Kinnisvaraga 2017 aasta kevadel.
Olen usaldusväärne, aus ja hea suhtleja. Mulle meeldib, kui saan inimestele abi pakkuda kodu või äripinna müügil ja otsingutel. Hea töö tulemusel saavutatud mõlemapoolne rõõm on alati motiveeriv ja rahuldust pakkuv. Selle nimel tasub pingutada.
Olen kõrgharidusega arhitekt - urbanist. Mulle väga meeldib tunnetada linnade hingeelu ning nende kujunemist erinevatel perioodidel. Eelnevalt olen töötanud linnaplaneerijana ning tegelenud arendusprojektidega. Mulle meeldib asjaajamine, inimestega suhtlemine ning erinevate keeruliste olukordade lahendamine. Lisaks olen pidevalt täiendanud oma juriidilisi teadmisi. Oma eelnevas töös olen koostanud hoonete auditeid ennem suuremaid kinnisvara tehinguid.
Hobideks on fotograafia, kunst, film, teater, matkamine, reisimine. Erialast sõltuvalt meeldib mulle väga linnades jalutada, maju vaadata ja fotografeerida. Vanade majade renoveerimine on praktiliselt saanud endale elustiiliks.

Tunned huvi, võta ühendust ja leiame õiged lahendused!