Jelena Anissimova

Maakler Tartu-, Põlva-, Võru- ja ValgamaalOsakond: Tartu

GSM: +372 53 65 41 88

Tel: +372 742 3100

jelena.anissimova [at] domuskinnisvara.ee

  

Saada mulle kiirkiri:

nimi

e-post

telefon

Palun sisesta vasakul olev kontrollkood paremale lahtrisse

Liitusin rõõmsameelse ja tööka Domus Kinnisvara kollektiiviga 2015.aasta kevadel. Omandasin hiljuti maastikuehituse eriala, mis on tugevalt seotud kinnisvaraga. Eelnev töökogemus Eesti Postis nõudis vastutust, täpsust, oskust suhelda klientidega, aidata lahendada probleeme, korraldada müügitöö efektiivsust, laialdast kaubavalikut ning analüüsi tehtud tööst. Olen alati olnud positiivse ellu suhtumisega.

Hea müügitöö tulemusena olen saanud erinevaid tunnustusi ning olen aktiivselt osalenud paljudel koolitustel. Usun, et antud kogemused on vajalikud maakleri igapäevatöös.
Oleme perega kolinud maale juba 17 aastat tagasi. Sellest hetkest ei ole me ühtegi korda kahetsenud oma valikut. Maal leiab inimene alati endale tegevust, arenevad uued võimalused enda teostamiseks. Kõik ehitustööd kodus on tehtud peresiseselt.
Maaklerina soovin Teiega jagada oma kogemusi ja vastupidi - saada uut innustust ja inspiratsiooni huvitavate kinnisvaraobjektide näol. Olen alati valmis Teile Teie vara kohta hinnaanalüüsi koostama ning igakülgselt ostmisel – müümisel abistama. Olen ainult ühe telefonikõne või kirjarea kaugusel!

„Nii kaua, kuni sa elad, õpi, kuidas tuleb elada.“