5 põhjust, miks valida just
kinnisvarakonsultant:
1
Hoolivus. Konsultant väärtustab pikaajalist kliendisuhet. Tema töö aluseks on nõustamine.
2
Usaldusväärsus. Konsultant vastutab oma sônade eest ja pakub paindlikke lahendusi klientidele, kel puudub kinnisvaraga tegelemiseks aeg, tahe vôi teadmised.
3
Pädevus. Konsultandi tugevuseks on nii enda kui oma tiimi teadmised, kogemused ja praktilised oskused. Ta tegutseb kliendi huvides ja juhib õigeaegselt tähelepanu kriitilistele kohtadele.
4
Kliendikesksus. Konsultandi teenuste hulka kuulub nii konsulteeriv kinnisvara müügi vahendamine kui ka projektijuhtimine, asjaajamine ja nõustamine. Konsultant valib kliendi jaoks välja õiged lahendused ja meetodid.
5
Tugevus. Kinnisvara-
konsultant on mitmekülgne professionaal. Tal on vajalik pädevus nõustamiseks erinevates küsimustes ning ta suudab kliendi kasuks lahendada ka väga keerulised kinnisvaraküsimused.
Ühiskond meie ümber areneb ja muutub, kliendi ootused kerkivad reaalajas. Domuse eelis on, et me oleme käinud ajast ees, investeerides kompromissitusse infokvaliteeti.
On üks tabav Eesti vanasõna: nii nagu kuts külale, nii küla kutsile. See kehtib ka kinnisvaraturul – kõver jutt ei tule kõne alla, Domuses kindlasti mitte.
Elu näitab, et kinnisvara müüja on kokkuvõttes palju õnnelikum siis, kui alguses pole ehitatud õhulossi, mis siis pikkade kuude jooksul visinal tühjaks vajub.
Vaata Domus Kinnisvara pakkumisi